Home | Pomoc | Galeria foto | Pobieranie Rejestracja | Licencja | Cena | Kontakt

Pobieranie wersja 9.2.0.0


Aktualizacja do wersji 9.2.0.0

Instalacja programu sprowadza się do skopiowania plików programu do wybranego folderu. Program nie ingeruje w system operacyjny oraz nie wprowadza żadnych wpisów do rejestru systemowego. Zaleca się utworzenie skrótu do programu na pulpicie w celu łatwiejszego dostępu do aplikacji.
Aktualizacja polega na skopiowaniu plików dostępnych w aktualizacji do folderu z plikami aplikacji. W przypadku istnienia starszej wersji pliku należy zastąpić go nowszym, dostępnym w aktualizacji programu.

Rejestracja programu


Przedłużenie ważności licencji
Nowa licencja przeznaczona dla niezarejestrowanej kopii programu. Wymaga podania nazwy użytkownika, adresu e-mail na który zostanie przesłany klucz aktywujący, adresu i miasta użytkownika. Po kliknięciu "Rejestracja nowej licencji" otworzy się okno gdzie należy wprowadzić wymagane dane i przesłać wiadomość.

Przedłużenie ważności licencji wymaga podania nazwy użytkownika, adresu e-mail na który zostanie przesłany klucz aktywujący oraz klucza licencji. Klucz znajduje się w programie Grafik menu Pomoc -> O programie. Po kliknięciu "Przedłużenie ważności licencji" otworzy się okno gdzie należy wprowadzić wymagane dane i przesłać wiadomość.

Zwrotnym mailem zostanie przesłany klucz licencyjny który należy wprowadzić do programu Grafik, menu Pomoc -> Rejestracja.
Wersje programu

Wyszczególnienie zmian w kolejnych wersjach programu: historia zmian

(C) Rabasoft 2012-24